Телефон: (+38) 068-078-81-07
Email: info@uadir.org.ua
Цілодобово
Бізнес у вигляді виготовлення сувенірів на магнітах
  • 14-жов-2023, 10:50
  • admin
  • 2
  • 0

Бізнес у вигляді виготовлення сувенірів на магнітах

Cьогодні ми поговоримо про ідеї для домашнього бізнесу у вигляді виготовлення сувенірів на магнітах. За своєю суттю такий бізнес однозначно відноситься до оригінальних бізнес ідей хоч б тому, що успіх усього заходу залежить у більшій мірі від можливостей самого власника проявляти креатив і бути завжди в ” ринку”.
Варто відмітити, що купуючи сувеніри на ринку або в магазині, Ви стикаєтеся не лише з ” плоскими” фотомагнітами, а і з об’ємними фігурками, які користуються не меншою популярністю, а можливо навіть і більшою. Закрадається питання, а як роблять такі магніти на холодильник?         

ТЕПЕР РОЗБЕРЕМО, ЧОМУ ВИГОТОВЛЕННЯ СУВЕНІРІВ НА МАГНІТАХ Є КРАЩОЮ ІДЕЄЮ ДЛЯ БІЗНЕСУ В РОЗУМІННІ ДОМАШНЬОГО МІНІ- ЦЕХУ. 

Перше, сувеніри на магнітах користуються величезною популярністю і є добре відомими і головне це улюблені “іграшки” для дітей і дорослих. При цьому такі сувеніри мають одну велику і дуже важливу перевагу – вартість. Ринкова вартість сувеніра на магніти невелика і як наслідок ” парк” магнітиків в кожному будинку систематично оновлюється. 
Кілька років тому, коли тільки замислювалися про виробництво сувенірних магнітиків, провели експеримент по підрахуванню “часу життя” набору магнітиків на звичайному домашньому холодильнику. За основу узяли мій холодильник (з урахуванням двох дітей) – холодильник- 1, холодильники ще двох людей (у одного одна дитина) – холодильник- 2, у другого дітей немає – холодильник- 3. Термін проведення дослідження склав півроку. Результати виявилися наступними:


Холодильник- 1.

На початку експерименту магнітів на холодильнику налічилося 15 штук, з них два фотомагніти і 13 сувенірних магнітів.

На кінець досліджуваного періоду на холодильнику налічилося 8 магнітиків, з них – 3 фотомагніти, 2 акрилові магнітики і 3 сувенірні.

При цьому з первинного складу залишився тільки один фотомагніт, та середній ” вік” магніта на холодильник не перевищив 2 місяців!!!.

В загальному підсумку, за півроку моя сім’я купила більше 30 магнітиків самих різних форм і розмірів, причому пріоритету не спостерігалося ніякого (все залежало від того, де купували і який асортимент в торговій точці був).

Холодильник- 2.

 На початок періоду 8 штук, усі сувенірні магнітики;

На кінець періоду на холодильнику налічили цілих 30 штук, причому 5 фотомагнітів і 25 сувенірних.   

За досліджуваний період було куплено 32 штуки (не купувалися акрилові магніти), середній “вік життя” в цьому випадку перевищував півроку.

Холодильник- 3.

На початок періоду 5 фотомагнітів і тільки один сувенірний;

На кінець періоду 8 фотомагнітів і два сувенірних;

За півроку було куплено – 20 штук і з них тільки 3 фотомагніти і 17 сувенірних магнітів, при цьому фотомагніти не викидалися, а ось сувенірні зуміли “протриматися” на холодильнику усього лише по одному місяцю.

Висновок, за півроку три різні по своєму складу сім’ї, купили 82 магнітики, більшість з яких через місяць-два відкладалися або в комірку, або взагалі викидалися. Як наслідок, попит на такі дешеві і в той же час оригінальні прикраси величезний і при цьому на сьогоднішній момент постійний. Інші висновки можете зробити самостійно.
По друге, власне говоримо про пряме продовження першого, “парк” магнітиків міняється нестримно. Як наслідок, виробництво дрібними партіями є найекономічніше вигідним. При цьому необхідно враховувати і конкуренцію, а з цієї позиції присутність оригінальних моделей і асортименту, що постійно міняється, запорука успішності усього бізнесу. 
третє, простота в технології виготовлення магнітів на холодильник. Більшість сувенірних виробів, власне як і фотомагнітів не вимагають спеціалізованих виробничих ліній і дрібнооптові партії цілком реально виготовляти в домашніх умовах, що власне і робить їх прекрасним напрямам для домашнього бізнесу. Про виробництво магнітів і їх технології поговоримо далі, не забувайте підписатися на ресурс Про бізнес ідеї для України.

 
Думаю, я відповів на питання, чому виготовлення магнітів належить до категорії ідеї домашнього бізнесу, але і на всі 100% потрапляє під визначення кращі бізнес ідеї, власне як і оригинальні бізнес ідеї.

Тепер двома словами про процес виготовлення сувенірних магнітиків, детальніше погоримо про це в наступній статті. Сувенірний магніт – є невеликою фігуркою, виготовленою з глини, пластика, гіпсу з приклеєним із зворотного боку магнітом або магнітним вінілом (залежить від ваги самого сувеніра). Основним завданням при виготовленні магнітів на холодильник являється виготовлення фігурки. Власне уся привабливість такого домашнього бізнесу і є в тому, що такі фігурки ” відливаються” в домашніх умовах і власне не вимагають великої вправності. Якщо підійти до питання серйозно і пошукати інформацію як такі магнітики роблять в тому ж Китаї, то запевняю вас рівень технологічності процесу, власне як і інші нюанси порівнянні з домашніми умовами. Хіба що ви зробите удома їх якісніше і швидше за все з нормальної сировини (якість китайських магнітів викликає великі сумніви і в частині, що використовується як сировина, покрито “великою таємницею”).

ТЕПЕР КОРОТКО ПРО ТЕХНОЛОГІЮ ВИГОТОВЛЕННЯ МАГНІТІВ В ДОМАШНІХ УМОВАХ:

Виготовляємо самі або ж знаходимо відповідний вид майбутнього магніта на холодильник. Варіантів тут декілька,  починаючи від простого копіювання з внесенням додаткових елементів або ж банально замовте художникові виготовлення зразка.
на основі макету виготовляємо форму, причому виготовлення форми просте, все-таки об’ємна сторона в сувенірному магніті тільки одна.
заливаємо вибраний матеріал у форму, остуджуємо і отримуємо готовий сувенір, тільки без кольору;
розфарбовуємо сувенір.
Власне усе це можна робити в невеликому приміщенні будинку  – ось чому відносимо виготовлення магнітів до ідеї домашнього бізнесу.


Схоже за змістом:

Коментарі (0)


Залишити коментар

Навігація