Телефон: (+38) 068-078-81-07
Email: info@uadir.org.ua
Цілодобово
РЕСТАВРАЦІЯ ДИВАНІВ – ЯК РЕАЛЬНИЙ ДОМАШНІЙ БІЗНЕС
 • 14-жов-2023, 20:34
 • admin
 • 0
 • 0

РЕСТАВРАЦІЯ ДИВАНІВ – ЯК РЕАЛЬНИЙ ДОМАШНІЙ БІЗНЕС

Розвиток бізнесу завжди є перманентним процесом і не повинен закінчуватися чи призупинятися, досягаючи певних вершин. Завжди потрібно ставити нові завдання, подібний принцип, закладений в основу бізнесу, дає можливість не просто створити власний бізнес, але і робить його успішним бізнесом.
Зміст

Вже сьогодні маючи невеликий бізнес на ринку меблів в планах виношується створення альтернативних джерел доходів в межах ринку меблів. До можливих варіантів потрапила і досить не нова ідея бізнесу, а сама реставрація диванів, як реальний домашній бізнес.

РЕСТАВРАЦІЯ ДИВАНІВ ЯК ПРИБУТКОВИЙ БІЗНЕС НА ДОМУ

Вивчення ринку послуг на меблевому ринку, що надаються іншими фірмами і виробниками, не будучи справжнім письменником цікаво як пишуть про діяльність інші, натрапив на цікаву ідею для домашнього бізнесу (відніс бізнес ідею до категорії домашнього у зв’язку з тим, що її реалізація цілком можлива в домашніх умовах, наприклад, в гаражі), суть досить проста, все гарне просто, реставрація диванів і реставрація інших м’яких меблів.

Дізнавшись, вірніше згадавши, що є такий вид реального домашнього бізнесу як реставрація диванів почав вникати в саму технологію реставрації. По суті, реставрація диванів не займає багато часу і складається з досить простих і зрозумілих процесів. Освоїти які цілком можливо за кілька тижнів, не маючи спеціальної кваліфікації. Відкинувши весь пафос і мішуру, яку придумали самі виробниками і фірмам, які надають подібні послуги, можна сказати, що власний диван цілком можливо перетягнути і відремонтувати в домашніх умовах самостійно, маючи під рукою звичайнісінький побутовий інструмент.

ТЕХНОЛОГІЯ СТВОРЕННЯ БІЗНЕСУ

Для реалізації ідеї малого бізнесу у вигляді реставрації диванів і інших м’яких меблів необхідно:

Шуруповерти, дрель, ключі, меблевий степлер, викрутки і трохи витратних матеріалів (шурупи і т.д.)

Оббивну тканина на сьогодні можливо як купити в спеціалізованих магазинах так і заказати в інтернеті у самих виробників, те ж саме стосується наповнювачів для м’яких меблів, тут асортимент досить широкий починаючи від банальних сінтіпонових наповнювачів до цілком цивілізованих пружин.

Що стосується  обладнання для організації домашнього бізнесу, у вигляді реставрації диванів, то більшість з них є в кожного вдома, виключення розхідники які купуються на ринку за невеликі гроші. Тобто мінімальний стартовий капітал для початку власного бізнесу цілком може становити 100 доларів. Що стосується всіх інших матеріалів (тканина, наповнювач), то товари купуються під конкретного клієнта і мати їх у наявності не обов’язково цілком можна придбати за рахунок передоплати.

ЕТАПИ РОБОТИ

Сама реставрація дивана складається з кількох етапів або як як працює реальний домашній бізнес:

 • Знімаємо стару оббивку і виймаємо наповнювач;
 • Робимо огляд внутрішнього каркаса дивана і визначаємося із заміною компонентів;
 • Робимо заміну пошкоджених несучих конструкцій, а також днищ;
 • Оглядаємо розкладний механізм
 • Залежно від стану або змащуємо і підкручуємо або ж робимо заміну (до речі, механізм коштує досить пристойних грошей, тому рекомендується перед початком ремонту чітко обумовити з клієнтом долю механізму, тобто або ремонт або ж просто утилізація та встановлення нового), як правило, клієнти, що виробляють реставрацію диванів, відмовляються від механізмів взагалі.
 • Укладаємо новий наповнювач, може бути як звичайний синтепон так і пружиниста основа, технологія укладання кожного з матеріалів трохи відрізняється.
 • З тканини вирізаємо нову оббивку (стару тканину треба знімати акуратно, що б надалі можна було її використовувати як лекал для вирізання нової оббивки).
 • Акуратно натягуємо і зашиваємо по краях меблевим степлером.

На практиці все відбувається саме таким чином, але моя рекомендація, у всякому випадки автор робив саме так, взяти старий диван і провести з ним експерименти з реставрації. В ході наших експериментів використовувалося два старих дивана часів радянського союзу дивана.

ПРОСУВАННЯ БІЗНЕСУ НА ДОМУ

Реклами послуг відбувається через такі ж канали, як і більшість інших ідей описаних на блозі, то є безкоштовні оголошення, розклеювання оголошень і найголовніше сарафанне радіо. «Парк» старих диванів в країні величезний і з кожним роком їх стає все більше, так що від клієнтів не буде відбою, якщо виставити прийнятні умови і використовувати не дорогий оббивний матеріал.

Провівши невеликий експеримент і подавши оголошення, правда, після того як вже експериментували, отримали чотири замовлення за три дні. Зараз вже плануємо залучити додаткових робочих в меблевий цех для роботи в бізнес ідеї по реставрації диванів.

Разом з тим реалізація не вимагає не тільки стартового капіталу, а тільки умілих рук, але й не вимоглива до приміщення, оформленню. Все це робить її дуже зручною ідей для домашнього бізнесу, який можна організувати як в порожній кімнаті, так і в гаражі. Все це робить її однією з дуже перспективних ідей малого бізнесу для тих хто реально хоче почати свою справу з нуля не маючи стартового капіталу, але маючи велике бажання та все таки це реальна ідея домашнього бізнесу.

До речі поступове розвинення власної справи в подальшому можливе за рахунок створення невеликої крамниці по продажу тканей, шкіри та іншого приладдя для диванів. Звісно це потребує додаткових витрат але за умови наявності стабільного доходу та клієнтів це буде стимулюючим фактором як для всього бізнесу так і реставрації.


Схоже за змістом:

Коментарі (0)


Залишити коментар

Навігація