Телефон: (+38) 068-078-81-07
Email: info@uadir.org.ua
Цілодобово
Бізнес на виготовлені монет
  • 14-жов-2023, 20:48
  • admin
  • 0
  • 0

Бізнес на виготовлені монет

Однією з найоригінальніших бізнес ідей, з моєї точки зору, саме літньої пори року є ідея виготовлення сувенірів і пам’ятних монет. У реальності ідея виготовлення сувенірних медальйонів з готових монет не так вже й нова. Дана оригінальна ідея бізнесу працює на просторах курортних зон досить давно, в усякому випадки мені відомий приклад з реального життя.
Зміст

КАРБУВАННЯ МОНЕТОК ТА МЕДАЛЬЙОНІВ ЯК СУВЕНІРНІЙ БІЗНЕС

І так по суті самої оригінальної ідеї малого бізнесу, як і будь-який вид бізнесу пов’язаний з літнім часом року має яскраво виражений сезонний характер, при цьому якщо порівняти його з тією ж бізнес ідеєю виготовлення солодкої вати, то виготовлення пам’ятних монет більш схильне до сезонному фактору. Сам бізнес починається приблизно в середині травня, саме в цей час знайомий бізнесмен починає рух у бік курортних зон, сам він мотивує це тим, що необхідно «забити» місце і знайти більш-менш пристойне житло.

Весь бізнес процес не відрізняється складністю і як все геніальне належати до категорії просто і ефективно. Маючи апарат, який, до речі, так і називається «Щаслива монетка» дозволяє зі звичайних монеток виготовляти невеликі сувенірні медальйони з видами того чи іншого місця. Наприклад, знайомий систематично їздить до Криму і має цілий набір різноманітних пресів з різними видами і пам’ятками самого Криму. При цьому саме обладнання має функції виготовлення декількох видів за бажанням клієнта. На практиці це виглядає приблизно таким чином:

ПРОЦЕС ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАСНОЇ СПРАВИ

Клієнт кидає монетку (залежно від країни монетки використовуються різні, наприклад, в Львові використовують 25 копійок);

  • Крутить ручку (яка приводить в дію систему валів);
  • Отримує медальйон витягнутої форми з зображенням пам’ятки.

Власне і ось весь бізнес процес, варто зазначити, що, незважаючи на відносну легкість в організації самого бізнесу, даної напрямок малого бізнесу, має і кілька підводних каменів.

Зокрема при веденні такого бізнесу варто в першу чергу зайнятися оформленням всіх необхідних податкових документів. Весь бізнес у зонах відпочинку перебувати під пильною увагою контролюючих органів і як наслідок ймовірність спокійно працювати, без документів, зводитися до нуля.

Другий підводний камінь даної ідеї малого туристичного бізнесу лежить в площині трохи специфічної, це можливість домовитися з місцевою владою або власниками території, на якій припускаєте розмістити, свій апарат. Тобто наявність комунікабельності необхідно не тільки з метою залучення клієнтів на екскурсіях  та ввічливого поводження з ними, а й визначає успішність самого бізнесу. Адже багато в чому прибуток даної оригінальної ідеї бізнесу залежить від «прохідності» місця.

Окремою рекламної компанії даний вид бізнесу не вимагає, як власне і не вимагає електрики (весь процес суто механічний), води та інших комунікацій. Сума прибутку від апарату багато в чому залежить від кількості клієнтів, чим більше клієнтів, тим більший прибуток. Але рівень рентабельності одного сувеніра доходить до 100-200%. Такі цифри не взяті зі стелі я є реальними тому що витрати на виготовлення самого сувеніра складаються тільки з непрямих витрат.

Варто відзначити, що зараз з’явився новий різновид цього напряму бізнесу у вигляді карбування пам’ятних монет, принцип нового різновиду бізнесу полягає в виготовленні не сувенірів, а саме монет з готової заготовки.

Тобто є сталевий прес, в який вкладається заготівля і клієнт самостійно молотом чеканить монету, грубо кажучи, б’є по пресу молотком. Дана технологія відносно молода і тільки починає освоюватися малим бізнесом і точно ставитися до нових ідей малого бізнесу в країні. У порівнянні з першою технології має як ряд переваг таки недоліків.

ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ

До достоїнств належати:

Мобільність. При карбуванні монет все устаткування складається з преса, молотка і заготовок, загальна вага яких може складати 15-20 кг. Апарат по карбування монет має мінімальну вагу від 60 кг. І є менш мобільним в цьому розумінні.

Невелика вартість при старті. Самим витрат в карбування є виготовлення або купівля готових пресів та їх вартість на порядок менше ніж вартість апарату з виробництва медальйонів.

До недоліків технології можна віднести:

Велика питома вага в собівартості самих заготовок, тобто при карбуванні монет використовують заготовки, які потрібно купувати і як наслідок вартість самої послуги значно зростає. У виробництві медальйонів використовую вже готові монет і як наслідок вартість такого медальйона значно нижче, або ж збільшується прибуток при рівній вартості послуг. Варто відзначити, що всі інші складові витрат залишаються однаковими.

Звичайно, вибирати за допомогою, якої з технологій заробляти гроші залишається за Вами, можу додати лише одне, що цього року в працюючому бізнесі з реального життя збираються використовувати обидва способи. Тобто разом з апаратом з виробництва медальйонів клієнтам буде запропонована і карбування монет.


Схоже за змістом:

Коментарі (0)


Залишити коментар

Навігація