Телефон: (+38) 068-078-81-07
Email: info@uadir.org.ua
Цілодобово
Бізнес на доставці води
  • 15-жов-2023, 01:14
  • admin
  • 2
  • 0

Бізнес на доставці води

Взагалі існує кілька різних варіантів ведення подібного бізнесу. У першу чергу організувати бізнес на очищенні води можна, використовуючи водопровідну воду або ж воду власного видобутку. По-друге, бізнес може бути побудований на продажах бутильованої води або ж продаж розливної води в посуд клієнтів, хоча по даному параметру, можливо, використовувати і змішані канали реалізації.
На практиці з продажем води очищеної водопровідної води особисто я не стикався, хоча чисто з технічної сторони очищення процеси дуже схожі. Я працював з фірмою, яка пішла з одного боку більш складним шляхом і такий варіант середнього бізнесу ідея очищення води більш капіталомісткий, з іншого більш правильний в стратегічному плані. І так в моєму випадку була викуплена свердловина (уже правда готова) в одному з передмість мегаполіса в якій ще з радянських часів добувалася вода для виготовлення регіональної мінеральної води. У СРСР подібні виробництва існували практично в кожному містечку, де вироблялися мінеральна вода з досить сумнівним лікувальним ефектом, але разом з тим за якістю придатна для вживання в неї просто додавали газ, до речі, на більшості таких харчосмакових фабрик заодно розливали «хіти» радянського часу «Буратіно »« Лимонад »і так далі. На сьогодні такі регіональні виробники в більшості своїй розорилися і свердловини залишилися за великим рахунком безхозними. Саме таким варіантом скористалися клієнти.

 Яким би варіантом не вирішили скористатися при організації середнього бізнесу в ідеї бутильованої води основні етапи розвитку будуть схожі:

Етап перший – підготовка та оформлення, реєстрації ТУ на виробництво очищеної води. Даний етап найскладніший і найбільш трудомісткий з усіх процесів по створенню бізнесу в цілому. Описувати всі нюанси не має сенсу, так як вони можуть відрізнятися в залежності від регіону та інших дрібниць. В цілому найоптимальнішим варіантом бути все-таки залучення спеціалізованої фірми та замовлення даних документів як говоритися «під ключ». Хоча можна спробувати і самому тут справа смаку і часу;

 

Другий етап – покупка обладнання і його установка, вибір самого обладнання буде проводитися ще на першому етапі, без цього неможливо скласти повноцінні ТУ. Що стосується обладнання, то спектр даного обладнання широкий і кожне з них має свої плюси і мінуси. Оптимальним варіантом є вибір обладнання на основі не тільки спільних характеристик і ціни, а й реального бізнес плану. У бізнес-плані будуть прописані основні параметри всього проекту і як наслідок при виборі обладнання можна буде задіяти і додаткові параметри такі як, продуктивність, кількість найманої праці, енергоємність і так далі;

 Третій етап виробництво і головне просування самої води, не дивлячись на те, що попит на очищену воду вже існує як власне і загальне уявлення населення про даної продукції дуже ефективно застосування тих методів, які використовуються по створенню штучно попиту. Тобто я б рекомендував застосувати всі варіанти вже описані у статті про методи розкручування нових ідей малого бізнесу. Звичайно почати таку справу з нуля досить складно, але воно того варто, з іншого боку почати будь-яку справу досить складно, навіть той же бізнес на вендінг має свої нюанси. Хоча звичайно набагато простіше купити ті ж автомати з продажу снеків і встановити в місті, прибутково і перевірено, хоча звичайно вся справа смаків.

Вартість такого проекту може дуже значно відрізнятися від проекту до проекту, занадто багато змінних величин, починаючи від вартості розробки та затвердження ТУ до вартості обладнання. Так що при оцінці бізнесу варто попередньо скласти бізнес план, а тільки після цього серйозно оцінювати проекти, будь-які розрахунки зроблені «зі стелі» виробниками обладнання або їх представниками які займаються диллерство даної продукції, можуть не відображати реальну ситуацію з організацією такого виробництва.


Схоже за змістом:

Коментарі (0)


Залишити коментар

Навігація