Телефон: (+38) 068-078-81-07
Email: info@uadir.org.ua
Цілодобово
ЯК ПІДЛІТКУ ТА ШКОЛЯРУ ЗАРОБИТИ ГРОШІ?
 • 14-жов-2023, 10:49
 • admin
 • 0
 • 0

ЯК ПІДЛІТКУ ТА ШКОЛЯРУ ЗАРОБИТИ ГРОШІ?

Розглядаючи безліч реальних варіантів по отриманню доходу, основну увагу завжди приділяв дорослим людям, що мріють або просто бажають створити власну справу. Але нещодавно моя 14 літня племінниця просто приголомшила мене питанням “дядько, допоможи мені самостійно заробити”. Відверто ніколи не думав, що відносно просте питання з тематики бізнесу мене введе в повний ступор. Але дотримуючись свого старого правила, розбери і визнач варіанти, я почав шукати відповідь на питання: як запробити підліткові в 14 років?
Перебравши безліч варіантів і можливостей, умовно розділив і згрупував відповіді на дві основні категорії:

 • 1. Заробіток для підлітка у реальному світі;
 • 2. Заробіток для підлітка в інтернеті.

І так почнемо по порядку.


ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШЕЙ ПІДЛІТКОВІ У РЕАЛЬНОМУ СВІТІ.

Якщо відкинути всілякі натяжки і умовності, то реальність показала велику проблематичність офіційного заробітку для дівчаток і хлопчиків у віці від 14 до 16 років. На жаль, законодавство нашої країни, хоча справедливості ради як і законодавство інших країн, дуже погано відноситься до використання праці молодих і заповзятливих підлітків. Де-факто влаштуватися офіційно і отримувати при цьому заробітну плату, якщо молодій людині або дівчині 14, 15 або навіть 16 років, практично не реально. В той же час реальні можливості заробітку все-таки існують, і так:


ВАРІАНТ ПЕРШИЙ, ДЕ ЗАРОБИТИ ГРОШІ ПІДЛІТКОВІ РОБОТА КУР’ЄРОМ.

Незважаючи на певний скептицизм, можу сказати, що кур’єрські доставки досить охочеберуть підлітків від 14 років до 18 років. В цьому сегменті немає цінової дискримінації, тобто оплата залежить не від віку, а від якості роботи. Чинник дуже не маловажний, але про це трохи нижче. Такий варіант чудово підійде не лише як варіант відповіді як заробити підліткові влітку, але і в іншу пору року (за узгодженням з фірмою можна виконувати роботові, приміром, в другій половині дня).


До переваг такого заробітку грошей відносяться:

 • -мобильность і відносно вільний графік роботи.

До недоліків, варіанту заробітку грошей підліткові:

 • постійні роз’їзди;
 • необхідність тягати досить важкі сумки;
 • для дівчат ще і необхідність доставки в квартири.


ДРУГИЙ ВАРІНТ ДЛЯ ЗАРОБІТКУ ПІДЛІТКОВІ ВИГУЛЮВАННЯ СОБАК.

Ідея такого заробітку для підлітків абсолютно нова для нашої країни. Власне такий вид додаткового доходу активно використовується в США і там є хітом бізнес ідеї для американських школярів. Прочитавши про таку можливість додаткового заробітку, я як і більшість інших людей, дуже скептично віднісся до такому способу, але рівно до тих пір, поки не спробував домовитися за племінницю. Я сам до собак відношуся прохолодно і у мене вдома живуть рибки. Але в той же час з п’яти знайомих, яким ми подзвонили, троє із задоволенням погодилися на платні вигули собак. Причому двоє з них відразу почали просити, щоб собаку вигулювали двічі в день. Вражає, що маючи і люблячи собак далеко не усі люблять з ними прогулюватися по парку (у всякому випадки щодня).

Головним підводним каменем для багатьох молодих людей у нас стає питання ціни. Ми повинні розуміти, що вартість таких послуг необхідно прив’язувати до регіону проживання. Адже якщо Ви живете в Києві та хорошому районі, то ціна може бути і 20-30 доларів за прогулянку. А ось в невеликому містечку цілком прийнятною ціною буде 50-60 гривень за годину прогулянки. До речі, якщо перевести годину на повний робочий день, то вийде майже середня зарплата по Україні, так що це зовсім не погані гроші.

До недоліків такого варіанту відповіді на питання “як заробити підліткові грошей“:

 • треба любити собак або як мінімум не бояться;
 • мати вільний час.

До переваг такого заробітку грошей можна віднести:

 • такий спосіб заробітку підходить не лише для літнього часу, за великим рахунком гроші крапати будуть круглий рік;
 • простота і головне абсолютна захищеність від всіляких “кидків” з приводу виплати законної винагороди.
 • такий спосіб заробітку підходить для усіх вікових груп починаючи від 12 літніх підлітків, і так далі ( 13 років, 14 років, 15 років).

ВАРІАНТ ТРЕТІЙ ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ ПІДЛІТКОВІ РЕКЛАМНІ КОМПАНІЇ.

Під таким гучним заголовком розуміємо роздачу листівок або розклеювання оголошень. І та, і інша справа досить проста і не вимагає від молодих людей особливих фізичних навантажень або творчих здібностей. В той же час сказати, що такі гроші легкі неможливо. Сам процес роздачі тих же листівок у будь-яку погоду і самим різним громадянам на вулиці досить не проста справа. Як по моєму не найприємніший спосіб як заробити грошей підліткові, в той же час реальний, хоча особисто я б не радив.

*

ВАРІАНТ ЧЕТВЕРТИЙ, ДЕ ЗАРОБИТИ ГРОШІ ПІДЛІТКОВІ ВИРОБИ ЯК СПОСІБ ЗАРОБІТКУ.

Останній з варіантів відповіді на питання «як заробити грошей підліткові у будь-якому віці» це робота над елементами ручного декору. Думаю, що багато читачів відразу посміхнуться і скажуть, що пишу про нереальні речі, але Ви глибоко помиляєтеся. Як простий приклад, наведу знову-таки свою племінницю. Останнім часом у неї з’явилося хобі у вигляді виробів з бісеру. Так от коли постало питання про заробіток в її 14 років, то заради інтересу спробували продати її дрібниці. Пішли в магазин сувенірів і запропонували узяти на продаж і результат не змусив себе чекати. Вже наступного дня невелика іконка з бісеру була продана за 300 гривень. Магазин забрав комісію і на руки отримали 250 гривень за 3 дні роботи. Якщо відкинути вартість бісеру, то по грубому, свої 5-7 баксів в день дівчинка заробила. Погано це або добре, думаю для підлітка цілком прийнятні кишенькові гроші.

Ось такий результат експерименту з виробами як способом підліткового заробітку, при цьому такі речі можна робити як в 12 років, так і в 15 або 16 літньому віці. І не варто морочитися конкретно на бісері. Уся ручна праця оцінюється на декілька порядків вище чим штампування. До речі, це дуже не поганий вид заробітку і для дорослих, тут головне щоб те, що робиш, подобалося. Як мовиться зроблене з любов’ю, знайде свого покупця, а відносно напрямів то це може бути що завгодно, включаючи ті ж аплікації на стіну, моделі і навіть звичайне орігамі. Величезною перевагою є те, що це прекрасний спосіб заробітку як для дівчаток, так і для хлопчиків. Цікаво, що на схожому бізнесі американки заробили не просто додаткові гроші будучи підлітками, але оформили повноцінний бізнес трохи подорослішавши.

ВАРІАНТ П’ЯТИЙ ЯК ЗАРОБИТИ ГРОШІ ПІДЛІТКОВІ ДОМАШНЯ ОРАНЖЕРЕЯ.

Ви скажіть, де це бачено, щоб так заробляли підлітки гроші? Дійсно варіант на перший погляд незвичайний, в той же час цілком реальний. Догляд за кімнатними рослинами справа досить не морочлива і в той же час може принести підліткові гроші. Сенс ідеї такого варіанту як заробити підліткові гроші, у будь-якому віці починаючи від 12 років і вище та при цьому як дівчинці, так і хлопчикові простий. Беремо невеликі відростки і доглядаючи за ними доводимо до “товарної” кондиції, після чого здаємо в магазин і отримуємо зароблені гроші. Упевнений, що Ваші батьки у задоволенням допомагатимуть і заохочуватимуть починання.

Власне переглянувши масу варіацій і навіть спробувавши їх реалізувати на практиці, особисто я переконався, що перераховані п’ять варіантів, хоча і не є повним списком ідей заробітку підлітками власних грошей, в той же час є найбільш реальними в реалізації. Відносно інших рекламуючих в мережі варіантів можна сказати наступне.

 • Робота в кафе дуже часто пишуть про можливість для підлітків заробити гроші, але вірогідність пристойно отримати грошей за таку працю, мінімальна. Причин множина, починаючи від бажання більшості власників таких точок банально “кинути” (все-таки неповнолітній працює неофіційно), до того, що працю юних працівників оцінюють в два раз нижче, чим доросліших товаришів.
 • Прибирання овочів і фруктів. По-перше, далеко не в усіх регіонах є така можливість, а по-друге, гроші на таких роботах платять від вироблення, а воно розраховується на дорослого. Як результат праця дуже важка і відноситься до низькокваліфікованої. Так що багато грошей підліток не заробить, а ось сил і здоров’я залишить масу.
 • Робота продавцем власне з цим напрямом можливого заробітку грошей та ж проблема що і з роботою в кафе, платять мало, а ось ризик прогоріти великий.

На цьому завершимо опис можливостей по заробітку підлітками грошей у реальному світі. Звичайно не претендую на все охоплювану інформацію, чекаю Ваших пропозицій і коментарів. Якщо Ви знаєте інші можливості, пишіть з радістю про них напишу.

Тему ж інтернет заробітку для підлітків буде розкритий в наступній статті. Занадто величезна вийшла про заробіток в реалі для дівчаток і хлопчиків. Не забувайте підписатися на блог і відмічати його в соціальних мережах.


Схоже за змістом:

Коментарі (0)


Залишити коментар

Навігація