Телефон: (+38) 068-078-81-07
Email: info@uadir.org.ua
Цілодобово
Бізнес по створенню та веденню власного блогу
  • 14-жов-2023, 21:21
  • admin
  • 1
  • 0

Бізнес по створенню та веденню власного блогу

Створення та ведення власного блогу вимагає більш тривалого підготовчого етапу. Тобто «ввечері гроші, а вранці стільці», найчастіше саме не розуміння даного принципу веде до того, що багато хто має негативний досвід в даному виді роботи в інтернеті.
Для створення повноцінного блогу у вигляді джерела доходу, тобто місця постійної роботи в інтрнеті необхідно:

Час але справа не тільки в часі, необхідному для створення і наповнення власного блога, а чисто об’єктивного тимчасового фактора по «дорослішання» Вашого творіння. Багато пошукових систем мають фільтри під назвою «пісочниці», які значно гальмують молоді сайти в пошуковій видачі. А саме пошуковики і ті відвідувачі, які приходять з них є основним джерелом доходів для Вашого блога. А ось що стосується створення блогу то можна помітити, що маючи велике бажання зробити його можна самостійно найголовніше це все-таки бажання, а розібратися можна використовуючи досвід просунутих блогерів, я наприклад при створення свого ресурсу керувався статтями двох блогерів один з яких живе – за адресою http://ktonanovenkogo.ru

Бажання, для того щоб Ваш особистий блог або сайт не став черговий «пустушкою», яких дуже багато в мережі, необхідно наповнення ресурсу інформацією корисною певної категорії користувачів. При цьому дана інформація повинна бути або ж унікальна, або ж викладена в цікавому стилі (без відвертого плагіату). Таке наповнення вимагає дуже великого часу і Ваших особистих сил.

Мінімальних знань з тих процесів, які виводять сайт в топ по пошукових запитах – або так звана сео оптимізація. Такі знання отримати досить просто і для цього знадобитися перших два фактора, час і бажання. Також дуже стати в нагоді досвід копірайтерства і постінгу описані в окремій статті. Саме по цьому для нормального побудови власного блогу варто заздалегідь попрацювати копірайтером, краще набити «шишки» на чужих сайтах, ніж на власному.

Не менш важливо і вміння правильно розкручувати блог в цей чинник входить реєстрація сайту в каталогах, на трастових ресурсах і так далі. До речі дуже допомагає попереднє ознайомлення і робота з ресурсами, які дозволяють підробляти на соціальних мережах.

Блог необхідно створювати на цікаву для Вас тему, саме це дозволить зробити дійсно класний ресурс. Також не варто забувати, що створюваний ресурс повинен мати більш-менш сувору тематику, наприклад, бізнес, автомобілі і так далі. Розмивання тематики призведе в кінцевому підсумку лише до негативних наслідків

І останнє мати терпіння, для розкрутки мого першого блогу особисто мені знадобилося близько 8 місяців і маса роботи, разом з тим такий вид підробки має і ряд переваги.

Переваги даної роботи в інтернеті:

  • Досить високий рівень стабільності – після формування «серцевини» (яка може зайняти близько року) дане джерело доходу стає перманентною, що має на увазі, що проект не буде вже вимагати такої великої кількості часу, а ось стабільний дохід буде приносити. Приміром, один посередній блог здатний самостійно на програмі Адсент або інших подібних програмах заробляти 100-150 доларів залежно від тематики. Плюс інші види монетизації блога. У мережі є безліч прикладів і з більш високими заробітками, але такі ресурси вимагають і значного великих витрат часу.
  • Можливість працювати у зручний час;
  • Можливість поєднати підробіток з хобі – наприклад, захоплюючись і люблячи свій автомобіль, цілком реально створити блог саме про дану марку машин і такий блог знайде свого читача і рекламодавця.

Має перспективи – справа в тому, що мені відомі реальні приклади з життя, коли ось такі ресурси побудовані у вигляді підробітків, стають основним джерелом доходів. А Інтернет основним місцем роботи і це  не жарт, адже 3000 – 4000 доларів в місяць це досить хороший рівень заробітку. Тобто можна розраховувати, що з часом, а хороший блог з часом, як і хороше вино, ставати краще, прибуток від Вашого блогу буде зростати.


Схоже за змістом:

Коментарі (0)


Залишити коментар

Навігація